Oferta

Wykonujemy:

Image
  • Blaty kuchenne i łazienkowe
  • Parapety
  • Schody
  • Posadzki
  • Tarasy
  • Balkony
  • Baseny
  • Okładziny kominkowe

Kamień z którym pracujemy to:

Granit

Image
Granit jest bardzo popularnym materiałem ze względu niezwykłe i niepowtarzalne cechy wytrzymałościowe. Ponieważ jest bardzo powszechną skałą, z tego powodu niezbyt drogą jest też skałą popularną i chętnie wybieraną przez klientów na wewnętrzne (parapety, schody, posadzki, blaty) i zewnętrzne (elewacje, schody, mała architektura ogrodowa, podjazdy, chodniki) elementy dekoracyjne budynku.

Marmur

Image
Marmur jest wieków ceniony przez kamieniarzy, dekoratorów wnętrz i ich klientów - to niezwykle wdzięczny materiał zarówno budowlany, jak i wnętrzarski. Marmurowe płyty przywożone są z Włoch, Hiszpanii, Indii i Turcji. Skała wapienna jest bardziej miękka niż granit, przez to podatna na obróbkę i formowanie ale stawia też pewne ograniczenia w jej zastosowaniu. Wrażliwość na niskie temperatury, zawilgocenie, zabrudzenia, zarysowania predysponują ją do zastosowania w dekoracji wnętrz.

Konglomerat

Image
Konglomerat to nowoczesny materiał wysokiej jakości, który łączy w sobie naturalne materiały spajane ze sobą i obrabiane za pomocą najnowocześniejszych technologii. Materiał składa się w 95% z naturalnych materiałów – głównie z kwarcu i granitu połączonego z 5% dodatków. Dzięki unikalnym własnościom uzyskanym w trakcie produkcji, materiał Todpowiada wszelkim oczekiwaniom współczesnych użytkowników.

Kominki

Image
Kamienne kominki to idealny mebel dla każdego salonu. Dostarczane elementy cięte są na indywidualny wymiar wg. dostarczonych projektów lub pomiarów zdjętych. Kształty nowoczesnych obudów kominkowych z marmuru, trawertynu czy granitu są zróżnicowane, ale przede wszystkim nawiązują do prostych wnętrz, którym przewodzi minimalizm.

Blaty

Image
Delikatne kontury i dowolne kształty, rustykalne frezy i brak falujących brzegów, to tylko niektóre atuty blatów.  Dzięki nim można stworzyć według uznania wnętrze zarówno cieple i zimne. A jeśli na ich krawędziach zainstalować podświetlenie LED, uzyskany efekt wizualny zachwyci każdego. Światło nie tylko rozjaśni wnętrze, nie tylko nada wyjątkowego nastroju, ale wydobędzie piękno i podkreśli głębię kamienia.

Schody

Image
Schody to element wyposażenia każdego wnętrza, potrafą decydować o charakterze całego domu. To właśnie od ich wytrzymałości zależy przede wszystkim bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny. Schody z kamienia wyróżniają się trwałością, prostotą w utrzymaniu, a przede wszystkim bezpieczeństem. Kamienne schody i posadzki odwdzięczają się również swoim niepowtarzalnym i ekskluzywnym wyglądem.

ASTRIO KAMIENIARSTWO MARMUR & GRANIT RAFAŁ MADEJA

34-721 Raba Wyżna 379A

+48 606 652 379

astrio.madeja@ gmail.com

Image

Search

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.